De kracht van Dynamo Jeugdwerk zijn onze jeugdwerkers. Iedere jeugdwerker is gekoppeld aan een wijk en een jongerencentrum in diezelfde wijk. Of hij/zij nu werkt vanuit ‘t Akkertje, De Dommel, Dynamo, De Energy, De Hangar, ‘t Slot, Stairway, De Toeloop, De Uitwijk of Your-Choice: hieronder kun je ze allemaal te vinden. 

Jeugdwerkers

Abdul Hajou
Stadsdeel Strijp & Woensel zuid
a.hajou@dynamojeugdwerk.nl
0615957518

Alex de Gier
Stadsdeel Stratum & Gestel (SB)
a.d.gier@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 86

Anass Aabakrimi
Stadsdeel Gestel
a.aabakrimi@dynamojeugdwerk.nl

Appie Azmani
Stadsdeel Woensel Zuid
a.azmani@dynamojeugdwerk.nl
06-113 22 760

Astrid van Mierlo
Stadsdeel Woensel Zuid
a.v.mierlo@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 149

Bilal Achenteh
Stadsdeel Strijp
b.achenteh@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 75

Boukje van der Zijden
Dynamo & Techplaygrounds
b.vd.zijden@dynamojeugdwerk.nl
06 – 519 632 21

Désirée Willemen
Stadsdeel Stratum (‘t Akkertje)
d.willemen@dynamojeugdwerk.nl
06 – 113 713 63

Ertaç Tasdemir
Stadsdeel Gestel
e.tasdemir@dynamojeugdwerk.nl
06 – 527 464 99

Evelyne Bogmans
Stadsdeel Gestel
e.bogmans@dynamojeugdwerk.nl
06 – 273 295 39

Fouad Arrabbany
Stadsdeel Tongelre
f.arrabbany@dynamojeugdwerk.nl
06-156 796 98

Gijs Larue (SB)
Stadsdeel Gestel (Your-Choice)
g.larue@dynamojeugdwerk.nl
06-123 32 917

Hicham Akel
Stadsdeel Woensel Zuid
h.akel@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 154

Janiek Hesdahl
Stadsdeel Tongelre
j.hesdahl@dynamojeugdwerk.nl
06-27329473

Jimmy van der Schoor
Stadsdeel Woensel Zuid
j.vd.schoor@dynamojeugdwerk.nl
06-526 34 977

Kevin Moorees
Jeugdwerk gemeente Renkum
k.moorees@dynamojeugdwerk.nl
06-236 23 314

Lenie Diepenbroek
Jeugdwerk gemeente Renkum
l.diepenbroek@dynamojeugdwerk.nl

Lotte Heemskerk
Stadsdeel Tongelre & Gestel
l.heemskerk@dynamojeugdwerk.nl
06-539 47 031

Majid Agarbi
Stadsdeel Gestel
m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl
06-104 583 23

Margo Nichela – Stallaart
Stadsdeel Stratum
m.stallaart@dynamojeugdwerk.nl
06 – 278 304 52

Marjolein Soetens
Buurtsportcoach
m.soetens@dynamojeugdwerk.nl
06-527 46 473

Mark de Weijer
Dynamo & Commit040
m.d.weijer@dynamojeugdwerk.nl
06-527 409 17

Marleen Tempelaars
Stadsdeel Strijp
m.tempelaars@dynamojeugdwerk.nl
06-123 24 558

Miriam Zouthane
Stadsdeel Woensel Zuid
m.zouthane@dynamojeugdwerk.nl
06-113 228 36

Monique Kuijten (SB)
Stadsdeel Strijp
m.kuijten@dynamojeugdwerk.nl
06-273 29 493

Nicole Zelissen
Stadsdeel Tongelre
n.zelissen@lumenswerkt.nl
06-467 681 95

Ömer Yildiz
Ambulant Jeugdwerker
o.yildiz@dynamojeugdwerk.nl

Renée Lentjes
Stadsdeel Stratum & Strijp
r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl
06-159 57 483

Ridwan El Moussaoui
Stadsdeel Strijp
R.El.Moussaoui@dynamojeugdwerk.nl
06 – 113 71 234

Rik Nijssen
Stadsdeel Strijp & Techplaygrounds
r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl
06 – 467 681 91

Roche Puijnen
Buurtsportcoach
r.puijnen@lumenswerkt.nl
06-467 681 47

Roshina Baboe
Jeugdwerk gemeente Renkum
r.baboe@dynamojeugdwerk.nl
06-527 46 494

Saskia Bisschop – Vet
Stadsdeel Woensel Zuid
s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl
06-158 37 432

Selin Demirciyan – Henst
Stadsdeel Woensel Zuid
s.demirciyan@dynamojeugdwerk.nl
06-526 35 949

Simon Leijen
Stadsdeel Stratum
s.leijen@dynamojeugdwerk.nl
06-12325495

Stefanie van Berkel
Stadsdeel Tongelre
s.v.berkel@dynamojeugdwerk.nl
06 – 526 354 97

Vernon Ridderstaat (SB)
Stadsdeel Woensel-Zuid en Tongelre
v.ridderstaat@dynamojeugdwerk.nl
06-123 24 551

Wesley Netten
Stadsdeel Stratum & Gestel
w.netten@dynamojeugdwerk.nl
06-527 409 15

Onze website maakt gebruik van cookies. Met cookies wordt de website persoonlijker en gebruikersvriendelijker. Lees meer over cookies.

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten