VO Inloop (12 t/m 16 jaar)

Heb jij zin om een potje te gamen, poolen of om gewoon te chillen met vrienden? Dan is de VO inloop van JC ’t Slot de place to be!

Elke donderdag zetten wij onze deuren open voor jongeren van 12 t/m 16. Hier kun je poolen, tafelvoetballen, tafeltennissen en de gaafste games spelen op onze Nintendo Switch of Playstation 5! En natuurlijk kan je ook gewoon langskomen om lekker te relaxen met je vrienden.

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/03/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/03/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/03/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/03/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/04/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/04/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/04/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/04/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/05/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/05/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/05/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/05/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/05/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/06/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/06/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/06/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/06/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/07/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/07/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/07/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/07/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/08/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/08/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/08/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/08/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/08/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/09/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/09/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/09/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/09/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/10/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/10/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/10/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/10/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/10/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/11/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/11/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/11/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/11/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/12/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/12/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/12/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/12/2024 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/01/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/01/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/01/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/01/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/01/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/02/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/02/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/02/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/02/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/03/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/03/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/03/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/03/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/04/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/04/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/04/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/04/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/05/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/05/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/05/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/05/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/05/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/06/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/06/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/06/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/06/2025 Thursday 17:00 - 19:00 Gratis
Toon meerToon minder
Melle van den Broek
06-273 295 14 Jeugdwerker Gestel
Locatie
»