Tienermiddag Energy

Door een gevarieerd programma aan te bieden met activiteiten die de interesses van tieners weerspiegelen. Tienermiddag in jongerencentrum de Energy transformeren we tot een bruisend evenement waar tieners graag naartoe komen en waar ze goede herinneringen aan overhouden.

Datum Dag Tijd Locatie
26/04/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/04/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/05/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/06/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/07/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/08/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/09/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/10/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/11/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/12/2024 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/01/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/02/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/03/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/04/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/05/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/06/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/07/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/08/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/09/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/10/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/11/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/12/2025 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/01/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/02/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/03/2026 Friday 16:00 - 18:00
Toon meerToon minder
Abdul Hajou
06-159 575 18 Sociaal Beheerder Woensel-Zuid
»