Tienerinloop (Tongelre)

Iedere woensdag middag openen we de deuren en is iedereen van 7 tot 12 jaar oud welkom. Tijdens deze tienerinloop kun je enorm veel toffe activiteiten doen. Er is onder andere een pingpong tafel, een make-up ruimte/ kapsalon, een kast vol leuke (bord)spellen, een Nintendo switch en een Playstation 5 met spellen zoals FIFA.
Daag jij je vrienden of ons toch liever uit voor een echt potje voetbal?
Dit kan op ons eigen dakterras met voetbal (en basketbal) court!

Voor meer informatie over de faciliteiten kijk dan bij onze locatie ‘JC de Toeloop’ op de site.

Aanmelden of wil je meer informatie?
Stuur dan een e-mail naar n.v.dijk@dynamojeugdwerk.nl ,bel/app naar jeugdwerker Nicole, 06-82724593,

Of kom gewoon langs in jongerencentrum de Toeloop!

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/02/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/02/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/02/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/02/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/03/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/03/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/03/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/03/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/03/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/04/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/04/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/04/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/04/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/05/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/05/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/05/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/05/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/05/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/06/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/06/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/06/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/06/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/07/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/07/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/07/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/07/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/08/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/08/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/08/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/08/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/08/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/09/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/09/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/09/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/09/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/10/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/10/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/10/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/10/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/11/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/11/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/11/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/11/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/11/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/12/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/12/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/12/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/12/2023 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/01/2024 Wednesday 13:00 - 15:00 gratis
Show moreShow less
Anas Oukadi
06-29627634 Jeugdwerker Woensel-Noord, Tongelre
»
Nicole van Dijk
06-827 245 93 Jeugdwerker, digi-coach Tongelre
»