Meidenmiddag (Tongelre)

Zit jij in groep 5, 6, 7 of 8, woon je in Tongelre en vind je het leuk om me te doen met workshops en andere creatieve activiteiten? Kom dan naar onze meiden middag in jongerencentrum de Toeloop.
Iedere dinsdag middag staat er weer een toffe leerzame activiteit op het programma.
Activiteiten die in het verleden onder ander aan bod gekomen zijn:

  • Workshop haar en make-up
  • Cup cakes maken/versieren
  • Sieraden maken
  • Eigen pizza’s bakken.
  • Kintsugi
  • Escape room
  • Tie Dye

En nog veeeeel meer!

Aanmelden of wil je meer informatie?
Stuur dan een e-mail naar n.v.dijk@dynamojeugdwerk.nl
Of bel/app naar jeugdwerker Nicole, 06-82724593

Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
05/03/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
12/03/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
19/03/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
26/03/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
02/04/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
09/04/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
16/04/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
23/04/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
30/04/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
07/05/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
14/05/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
21/05/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
28/05/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
04/06/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
11/06/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
18/06/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Crew Locatie
25/06/2024 Tuesday 15:30 - 17:00 gratis
Toon meerToon minder
Nicole van Dijk
06-827 245 93 Jeugdwerker, digi-coach Tongelre
»

Crews

Blue Lees meer