Jongens Inloop 15+ (Tongelre)

zin om te chillen? of om te ontdekken wat jouw talent is? kom dan naar de inloop in Jongerencentrum de Toeloop en laat je uitdagen door Anas en Gijs. Wist jij dat we een eigen muziekstudio hebben, een podcastruimte, een playstation 5, een Switch, een pingpongtafel, ons eigen sportveldje op het dak. en nog veel meer. Ik ben benieuwd naar wat jij van het jongerencentrum vind. wanneer kom jij?

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/02/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/02/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/02/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/02/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/03/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/03/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/03/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/03/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/03/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/04/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/04/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/04/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/04/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/05/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/05/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/05/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/05/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/06/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/06/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/06/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/06/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/06/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/07/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/07/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/07/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/07/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/08/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/08/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/08/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/08/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/09/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/09/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/09/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/09/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/09/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/10/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/10/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/10/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/10/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/11/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/11/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/11/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/11/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/12/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/12/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/12/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/12/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/12/2023 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/01/2024 Friday 18:00 - 20:30 gratis
Show moreShow less
Anas Oukadi
06-29627634 Jeugdwerker Woensel-Noord, Tongelre
»