Meidengroep 14+

Open inloop voor meiden vanaf 12 jaar waar je kunt gamen, poolen, sporten en alle gebruik kan maken van alle andere faciliteiten binnen het jongerencentrum de Uitwijk.

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/07/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/07/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/08/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/08/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/08/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/08/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/09/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/09/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/09/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/09/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/10/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/10/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/10/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/10/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/10/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/11/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/11/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/11/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/11/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/12/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/12/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/12/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/12/2024 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/01/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/01/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/01/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/01/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/01/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/02/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/02/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/02/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/02/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/03/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/03/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/03/2025 Wednesday 17:30 - 19:00 Gratis
Toon meerToon minder
Abdul Hajou
06-159 575 18 Sociaal Beheerder Woensel-Zuid
»
Jimmy van der Schoor
06-526 349 77 Jeugdwerker, Digi-coach Woensel-Zuid, Praktijkschool

Thema's

»