Inloop 15+

Tijdens onze 15+ inloop kun jij elke woensdag van 19.30-22.00 de volgende dingen komen doen:

-Voetballen/basketballen op ons unieke dakterras

-PS5 spelen op 1 van onze 3 PS5

-Pingpongen

-Nintendo Switch spelen

-Muziek maken in de studio

-Spellen spelen

-Langskomen met vragen over werk/school/wat dan ook

Of gewoon relaxt je vrienden ontmoeten.

 

Meer info? Neem contact op met:

Gijs Larue – 0612332917

Adnan Asbaa – 0651464097

Datum Dag Tijd Locatie
25/04/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/05/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/05/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/05/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/05/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/05/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/05/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/05/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/05/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/05/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/05/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/06/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/06/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/06/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/06/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/06/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/06/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/06/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/06/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/07/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/07/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/07/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/07/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/07/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/07/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/07/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/07/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/07/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/08/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/08/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/08/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/08/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/08/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/08/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/08/2024 Thursday 19:30 - 22:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/08/2024 Wednesday 19:30 - 22:00
Toon meerToon minder
Gijs Larue
06-123 329 17 Jeugdwerker Tongelre
»