Speelmiddag

Zin om te chillen? of om te ontdekken wat jouw talent is? kom dan naar de inloop in Jongerencentrum N’Joy en laat je uitdagen door Appie of Adnan.
Wist jij dat we een eigen muziekstudio hebben, een biljarttafel, een playstation 5, een Switch en nog veel meer!
Wij zijn benieuwd naar wat jij van het jongerencentrum vindt. Wanneer kom jij?

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/03/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/03/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/03/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/03/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/04/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/04/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/04/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/04/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/05/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/05/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/05/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/05/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/05/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/06/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/06/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/06/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/06/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/07/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/07/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/07/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/07/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/08/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/08/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/08/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/08/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/08/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/09/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/09/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/09/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/09/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/10/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/10/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/10/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/10/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/10/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/11/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/11/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/11/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/11/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/12/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/12/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/12/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/12/2024 Thursday 15:00 - 17:00 Gratis
Toon meerToon minder
Adnan Asbaa
06-51464097 Jeugdwerker Tongelre, Woensel Noord-Zuid
»
Appie Azmani
06-113 227 60 Jeugdwerker Woensel Noord-Zuid
Crews
»