Inloop 12+

Ben jij 12 jaar of ouder? En heb je zin om te chillen en/of te gamen in een jongerencentrum?
Dan kun jij op iedere woensdagmiddag van 16:30 uur tot 17:30 uur terecht bij jongerencentrum ’t Akkertje.

Voor vragen en meer info kun je terecht bij Nanna:
06-13591390

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/06/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/07/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/07/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/07/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/07/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/07/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/08/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/08/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/08/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/08/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/09/2024 Wednesday 16:30 - 17:30 Gratis
Toon meerToon minder
Nanna Osei
06-135 913 90 Jeugdwerker, digi-coach Stratum, Vakcollege
Crews
»