Girls Squad

Zit jij in groep 6, 7 of 8? En wil jij samen met andere meiden komen knutselen, koken, gamen en nog veel meer?
Kom dan naar de Girls Squad in jongerencentrum de Vaart!

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/06/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/07/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/07/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/07/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/07/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/07/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/08/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/08/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/08/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/08/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/09/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/09/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/09/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/09/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/10/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/10/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/10/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/10/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/10/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/11/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/11/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/11/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/11/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/12/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/12/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/12/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/12/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/12/2024 Tuesday 18:30 - 20:00 Gratis
Toon meerToon minder
Nani Istatia
+31610136238 Jeugdwerker Woensel Noord-Zuid
Locatie
»