Boys inloop 12-

Zit jij in de groepen 5, 6, 7 of 8 en wil jij graag met vrienden langs komen om te chillen in JC de Vaart?
Kom dan iedere woensdagmiddag langs!

Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/03/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/03/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/03/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/03/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/04/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/04/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/04/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/04/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/05/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/05/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/05/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/05/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/05/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/06/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/07/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/08/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/09/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/10/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/11/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/12/2024 Wednesday 14:30 - 16:00 Gratis
Toon meerToon minder
Hicham Essaldi
06-839 408 83 Jeugdwerker Woensel Noord-Zuid
Locatie
»