do 23 jul 2026
13:30 - 16:00

BREAK: Urban Sportpark middag!

Ken jij het Urban Sportpark? Dat park waar zoveel toffe dingen te doen zijn. Daar organiseren wij een sportmiddag!

Op 23 juli organiseren wij een sportmiddag op het Urban Sportpark. We gaan op de pumptrack, stormbaan, waterspellen, survivalbaan en nog veel meer! Ben jij tussen de 10 en 15 jaar oud en lijkt je dit leuk?! Meld je snel aan!

 

Tijd: 13:30 – 16:00 uur
Locatie: Urban Sportpark (Elburglaan 53, Eindhoven)
Aanwezig: 13:30 uur
Meenemen: Doe sportkleren aan en neem een fles water mee!

 

Na aanmelding ontvang je een aanmeldingsbevestiging. Daarna zal je via de mail ingelicht worden of je op de lijst staat om mee te doen/gaan of helaas op de reservelijst bent geplaatst. Houd de mail in de gaten!

Datum Dag Tijd Locatie
23/07/2026 donderdag 13:30 - 16:00

Inschrijven

DD slash MM slash JJJJ
Ik woon in welk stadsdeel?(Vereist)
Tijdens de activiteit worden er foto's en video's gemaakt. Deze worden gebruikt om een leuke aftermovie van te maken. Hieronder vragen we om uw akkoord. We zullen alleen film en foto materiaal gebruiken wat uw kind niet kan beschadigen. Hoe meer kids er op de foto/video mogen hoe beter de aftermovie wordt omdat we dan geen rekenig hoeven te houden met wie wel en niet. Alvast bedankt voor de medewerking!(Vereist)