Ladys Night District U

Ladys Night!!!
Meidenavond met allerlei leuke activiteiten , meld je aan !!!!!!!!!!!!

Datum Dag Tijd Locatie
25/04/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
02/05/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
09/05/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
16/05/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
23/05/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
30/05/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
06/06/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
13/06/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
20/06/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
27/06/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
04/07/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
11/07/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
18/07/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
25/07/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
01/08/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
08/08/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
15/08/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
22/08/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
29/08/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/09/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/09/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/09/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/09/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
03/10/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
10/10/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
17/10/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
24/10/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
31/10/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
07/11/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
14/11/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
21/11/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
28/11/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
05/12/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
12/12/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
19/12/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Datum Dag Tijd Locatie
26/12/2024 Thursday 18:30 - 20:00
Toon meerToon minder
Robin Honcoop
+31610475349 Jeugdwerker Woensel Noord-Zuid, Strijp, Meerhoven
Crews
»