pand

De kracht van Dynamo Jeugdwerk zijn onze jeugdwerkers. Iedere jeugdwerker is gekoppeld aan een wijk en een jongerencentrum in diezelfde wijk. Of hij/zij nu werkt vanuit 't Akkertje, De Dommel, Dynamo, De Energy, De Hangar, 't Slot, Stairway, De Toeloop, De Uitwijk of Your-Choice: hieronder kun je ze allemaal te vinden. 

Jeugdwerkers

Abdul Hajou 633
Abdul Hajou
Stadsdeel Strijp & Meerhoven
a.hajou@dynamojeugdwerk.nl
06-159 57 518
geen
André Grekhov
Dynamo
a.grekhov@dynamojeugdwerk.nl
06 - 204 925 96
Astrid van Mierlo 221
Astrid van Mierlo
Stadsdeel Woensel
a.v.mierlo@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 149
Bart Wijers 265
Bart Wijers
Dynamo
b.wijers@dynamojeugdwerk.nl
06 - 526 360 60
Bilal bw
Bilal Achenteh
Stadsdeel Strijp-Oost & Gestel
b.achenteh@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 75
boukje bw
Boukje van der Zijden
JC 't Slot, Doe Je Ding, Stack Je Money
b.vd.zijden@dynamojeugdwerk.nl
06 - 519 632 21
Bryanbw
Bryan Raphaëla
Stadsdeel Oud-Kasteel
b.raphaela@dynamojeugdwerk.nl
06-526 35 581
naamloos
Cindy van Willigenburg
Dynamo
c.willigenburg@dynamojeugdwerk.nl
06-107 927 26
Dave van den Berg 576
Dave van den Berg
Dynamo
d.vd.berg@dynamojeugdwerk.nl
06-549 31 691
Desiree Willemen 100
Désirée Willemen
JC 't Akkertje
d.willemen@dynamojeugdwerk.nl
06 - 113 713 63
Dirk Jan van Soelen 483
Dirk-Jan van Soelen
Buurtsportcoach
d.v.soelen@dynamojeugdwerk.nl
06-300 67 844
Tasdemir Ertac 557
Ertaç Tasdemir
JC De Dommel
e.tasdemir@dynamojeugdwerk.nl
06 - 527 464 99
Eva van Gorcum 584
Eva van Gorcum
Dynamo
e.v.gorcum@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 194
Evelyne Bogmans 398
Evelyne Bogmans
JC De Dommel
e.bogmans@dynamojeugdwerk.nl
06 - 273 295 39
Fouad Arrabbany 497
Fouad Arrabbany
Stadsdeel Tongelre
f.arrabbany@dynamojeugdwerk.nl
06-156 796 98
Gijs Larue 373
Gijs Larue
Stadsdeel Bennekel & Genderdal
g.larue@dynamojeugdwerk.nl
06-123 32 917
Gijs van Dijsseldonk 502
Gijs van Dijsseldonk
Stadsdeel Woensel-Zuid
g.v.dijsseldonk@dynamojeugdwerk.nl
06-527 40 944
Hicham Akel 745
Hicham Akel
Jeugdwerk JC De Energy & De Uitwijk
h.akel@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 154
Ilona Bijsterveld 649
Ilona Bijsterveld
Jeugdwerker Tongelre
i.bijsterveld@dynamojeugdwerk.nl
06-527 464 51
jep bw
Jep Verhorevoort
Stadsdeel Woensel-Zuid
j.verhorevoort@dynamojeugdwerk.nl
06-839 40 883
Jimmy van der Schoor 667
Jimmy van der Schoor
Stadsdeel Woensel-Zuid
j.vd.schoor@dynamojeugdwerk.nl
06-526 34 977
geen
Kareem Gazuani
Dynamo
k.gazuani@dynamojeugdwerk.nl
06 - 832 356 85
geen
Lonneke van Lieshout
Stadsdeel Tongelre
l.v.lieshout@dynamojeugdwerk.nl
06-526 35 216
Lotte Heemskerk 072
Lotte Heemskerk
Gestel & Tongelre (&JIJ en Doe Je Ding)
l.heemskerk@dynamojeugdwerk.nl
06-539 47 031
Majid Agarbi 608
Majid Agarbi
jeugdwerk Gestel, Bergeijk & Waalre
m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl
06-104 583 23
margo bw
Margo Nichela - Stallaart
Stadsdeel Stratum
m.stallaart@dynamojeugdwerk.nl
06 - 278 304 52
Marjolein Beelen 338
Marjolein Beelen
Buurtsportcoach
m.beelen@dynamojeugdwerk.nl
06-527 46 473
Marleen bw
Marleen Tempelaars
JC Stairway & De Hangar
m.tempelaars@dynamojeugdwerk.nl
06-123 24 558
Mieke Hendrikx 491
Mieke Hendrikx
Stadsdeel Tongelre
m.hendrikx@dynamojeugdwerk.nl
06-158 37 434
Niek Lenssen 325
Niek Lenssen
Stadsdeel Woensel-Zuid
n.lenssen@dynamojeugdwerk.nl
06-510 199 49
Renee Lentjes 539
Renée Lentjes
Stadsdeel Stratum
r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl
06-159 57 483
Rik Nijssen 617
Rik Nijssen
JC De Hangar
r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl
06 - 467 681 91
Rozan van Dooremalen 452
Rozan van Dooremalen
Dynamo
r.v.dooremalen@dynamojeugdwerk.nl
06 - 273 295 29
geen
Sander Waterschoot
Dynamo
s.waterschoot@dynamojeugdwerk.nl
06 - 204 905 22
Saskia Bisschop Vet 255
Saskia Bisschop - Vet
Stadsdeel Woensel
s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl
06-158 37 432
Selin Demirciyan Henst 762
Selin Demirciyan - Henst
Stadsdeel Woensel
s.demirciyan@dynamojeugdwerk.nl
06-526 35 949
Simon Lijen 671
Simon Leijen
JC De Toeloop & Jeugdwerker Stratum
s.leijen@dynamojeugdwerk.nl
0612325495
CroppedImage441441 geen
Stefanie van Berkel
coördinator Damn Yo
s.v.berkel@dynamojeugdwerk.nl
06 - 526 354 97
Stephan Bogdanski 609
Stephan Bogdanski
Stadsdeel Strijp
s.bogdanski@dynamojeugdwerk.nl
06-158 37 435
Thijs Bakermans 314
Thijs Bakermans
Buurtsportcoach & Doe Je Ding
t.bakermans@dynamojeugdwerk.nl
06-467 68 187
Wesley
Wesley Netten
JC 't Slot en JC 't Akkertje
w.netten@dynamojeugdwerk.nl
06-527 409 15
Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.