Blixemsports

Gevarieerd sportaanbod in de sporthal van wijkcentrum Blixems voor jongeren uit de groepen 6, 7 & 8!
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/03/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/04/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/04/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/04/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/04/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/05/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/05/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/05/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/05/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/05/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/06/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/06/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/06/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/06/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/07/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/07/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/07/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/07/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
31/07/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/08/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/08/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/08/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/08/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/09/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/09/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/09/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/09/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/10/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/10/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/10/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/10/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/10/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/11/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/11/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/11/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/11/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/12/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/12/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/12/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/12/2023 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/01/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/01/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/01/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/01/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/01/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/02/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/02/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/02/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/02/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/03/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/03/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/03/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Show moreShow less
Walid Aabakrimi
06-57996457 Jeugdwerker Best, Woensel-Noord
»