Blixemsports

Gevarieerd sportaanbod in de sporthal van wijkcentrum Blixems voor jongeren uit de groepen 6, 7 & 8!
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/04/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
06/05/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
13/05/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
20/05/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
27/05/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
03/06/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
10/06/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
17/06/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
24/06/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
01/07/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
08/07/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
15/07/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
22/07/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
29/07/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
05/08/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
12/08/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
19/08/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
26/08/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/09/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/09/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/09/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
23/09/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
30/09/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
07/10/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
14/10/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
21/10/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
28/10/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
04/11/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
11/11/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
18/11/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
25/11/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
02/12/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
09/12/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Datum Dag Tijd Bijdrage Locatie
16/12/2024 Monday 15:30 - 17:00 Gratis
Toon meerToon minder
Walid Aabakrimi
06-57996457 Jeugdwerker Woensel Noord-Noord, Olympia
»