Art skool (Woensel-Noord)

Vind jij het leuk om te creëren?
Lekker schilderen, tekenen of misschien wel kleien? Of heb je misschien wel andere toffe ideeën? Wij zijn super benieuwd naar jouw (toekomstige) creaties! Iedere donderdag is er bij ons ruimte om lekker creatief bezig te zijn in jongerencentrum Blixems. Meer weten?
Stuur jeugdwerker Rosa even een berichtje op @djw_Rosa, via 06-51310673  of loop even binnen!

Datum Dag Tijd Crew Locatie
08/12/2022 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
08/12/2022 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
15/12/2022 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
15/12/2022 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
22/12/2022 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
22/12/2022 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
29/12/2022 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
29/12/2022 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
05/01/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
05/01/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
12/01/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
12/01/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
19/01/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
19/01/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
26/01/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
26/01/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/02/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/02/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
09/02/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
09/02/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
16/02/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
16/02/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
23/02/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
23/02/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/03/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/03/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
09/03/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
09/03/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
16/03/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
16/03/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
23/03/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
23/03/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
30/03/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
30/03/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
06/04/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
06/04/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
13/04/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
13/04/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
20/04/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
20/04/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
27/04/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
27/04/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
04/05/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
04/05/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
11/05/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
11/05/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
18/05/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
18/05/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
25/05/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
25/05/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
01/06/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
01/06/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
08/06/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
08/06/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
15/06/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
15/06/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
22/06/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
22/06/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
29/06/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
29/06/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
06/07/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
06/07/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
13/07/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
13/07/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
20/07/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
20/07/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
27/07/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
27/07/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
03/08/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
03/08/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
10/08/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
10/08/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
17/08/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
17/08/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
24/08/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
24/08/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
31/08/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
31/08/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
07/09/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
07/09/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
14/09/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
14/09/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
21/09/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
21/09/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
28/09/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
28/09/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
05/10/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
05/10/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
12/10/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
12/10/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
19/10/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
19/10/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
26/10/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
26/10/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/11/2023 Thursday 16:30 - 17:00
Datum Dag Tijd Crew Locatie
02/11/2023 Thursday 19:00 - 21:00
Show moreShow less
Rosa Beerens
06-51310673 Jeugdwerker Woensel-Noord, Woensel-Zuid
»

Crews

Art Skool Lees meer