Whizzkid, programmeur of bouwer? Aanstormend talent of heb je al wat ervaring? Onze trapveldjes voor techneuten - Tech Playgrounds - zijn iedereen tussen 7-27 jaar toegankelijk. Je vindt ze in je eigen wijk of verder in de stad, als je op zoek bent naar een speciale vaardigheid of techniek. Kom samen met andere techies aan je skills werken, wij hebben de apparatuur en werkruimte!

Op deze dagen ben je welkom!

Maandag 15.30-17.00 uur JC Stairway Drents Dorp - Stephan Bogdanski (s.bogdanski@dynamojeugdwerk.nl)

Dinsdag 15.00-17.00 uur JC De Toeloop Doornakkers - Lonneke van Lieshout (l.v.lieshout@dynamojeugdwerk.nl)

Dinsdag 16.00-17.30 uur Het Klooster Waalre -  Majid Agarbi (m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl)

Dinsdag 15.00 - 16.30 uur JC De Uitwijk - Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl) (vanaf 23 mei) 

Woensdag 13.30-15.00 uur Philips Speeltuin Woensel Zuid - Saskia Bisschop (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl) (stopt per 23 mei) 

Woensdag 15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink

Woensdag 15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - Matthijs Olthuis (techplayground@ggze.nl

Donderdag 15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)

Donderdag 18.48-21.00 uur De Jonge Onderzoekers (gevorderden) - Strijp - Stephan Bogdanski (s.bogdanski@dynamojeugdwerk.nl) 

Binnenkort open: ‘t Slot - Gestel - Wesley Netten (w.netten@dynamojeugdwerk.nl) 

Vanaf woensdag 6 juni t/m woensdag 11 juli van 15:00 tot 16:30 uur Vakcollege Eindhoven lokaal v3.2 in Stratum 
Renee Lentjes (R.Lentjes@Dynamojeugdwerk.nl) Let op! Deelname vanaf 10 jaar.

Alle werkplaatsen worden begeleid door jeugdwerkers én ervaren technisch vrijwilligers uit een van de slimste regio’s van de wereld: Eindhoven! Bedrijven zoals ASML, Ziggo, Rabobank Eindhoven-Veldhoven, Brunel en NXP helpen mee met materialen en kennis. Wie weet scoor je zelfs een bijbaan of stageplek via de Tech Playgrounds! Omdat we samenwerken in de stad, kan je meedoen met een strippenkaart. Werkplaatsen kosten een euro per keer, workshops soms een paar euro meer.

 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.