Whizzkid, programmeur of bouwer? Aanstormend talent of heb je al wat ervaring? Onze trapveldjes voor techneuten - Tech Playgrounds - zijn iedereen tussen 7-27 jaar toegankelijk. Je vindt ze in je eigen wijk of verder in de stad, als je op zoek bent naar een speciale vaardigheid of techniek. Kom samen met andere techies aan je skills werken, wij hebben de apparatuur en werkruimte!
De tech playgrounds is ook altijd op zoek naar vrijwilligers, heb je interesse of wil je hier meer over weten? neem dan contact op!

Op deze dagen ben je welkom!

Maandag 15.30-17.00 uur JC Stairway Drents Dorp - Renee Lentjes (r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl)

Maandag van 15:30 tot 17:00 uur Vakcollege Eindhoven lokaal v3.2 in Stratum 
Simon Leijen (S.leijen@Dynamojeugdwerk.nl) Let op! Deelname vanaf 10 jaar.

Dinsdag 15.00-17.00 uur JC De Toeloop Doornakkers - Stefanie van Berkel (s.v.Berkel@dynamojeugdwerk.nl)

Dinsdag 15.00-16.30 uur Jc de Uitwijk Generalenbuurt - Saskia Bisschop (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl

Dinsdag 16.00-17.30 uur Het Klooster Waalre -  Majid Agarbi (m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl)

Woensdag 15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink

Woensdag 15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - Matthijs Olthuis (techplayground@ggze.nl

Donderdag 15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)

Donderdag 18.48-21.00 uur De Jonge Onderzoekers (gevorderden) - Strijp - Renee Lentjes (r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl)

Binnenkort open: ‘t Slot - Gestel - Wesley Netten (w.netten@dynamojeugdwerk.nl)  (Vanaf oktober)

 

Alle werkplaatsen worden begeleid door jeugdwerkers én ervaren technisch vrijwilligers uit een van de slimste regio’s van de wereld: Eindhoven! Bedrijven zoals ASML, Ziggo, Rabobank Eindhoven-Veldhoven, Brunel en NXP helpen mee met materialen en kennis. Wie weet scoor je zelfs een bijbaan of stageplek via de Tech Playgrounds! Omdat we samenwerken in de stad, kan je meedoen met een strippenkaart. Werkplaatsen kosten een euro per keer, workshops soms een paar euro meer.

 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.