Wil je meedoen in de wekelijkse werkplaatsen? Klik hier voor de dagen, tijden en plaatsen waarop een Tech Playground is geopend in jouw buurt.

De Tech Playgrounds kennen doorgaans geen vast programma. Er zijn basisactiviteiten en tools in alle werkplaatsen, zoals Lego Mindstorms, programmeren met de micro:bit of software. In speeltuin de Splinter kun je alleen kennismaken met Lego Robotica. In het Tech Playgrounds HQ kun je naast de andere activiteiten ook leren 3D-printen en werken met hout en metaal. In alle werkplaatsen kijken de jeugdwerkers en vrijwilligers samen met de groep techneuten welke onderwerpen aan bod kunnen komen.

Locaties

MAANDAG
15:30-17.00 uur HQ Lindenlaan Strijp
Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
15.30-17.00 uur JC Kattenpult - Bergeijk
Niek Lenssen (n.Lenssen@dynamojeugdwerk.nl)
15.30-17.00 uur Vakcollege Eindhoven Stratum lokaal v3.2 in Stratum
Simon Leijen (s.leijen@dynamojeugdwerk.nl)
18:00-20:00 uur FTC team
Simon Leijen (s.leijen@dynamojeugdwerk.nl) 

DINSDAG
15.00-17.00 uur BS de Driesprong - Doornakkers
Gijs Larue (g.larue@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-16.30 uur JC De Uitwijk
Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl)

WOENSDAG
15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord (beginners)
Bas van Wielink (b.v.wielink@speelparkdesplinter.nl)
15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek (besloten)
(techplayground@ggze.nl)
15.30-17.00 uur Jc 'T Slot
Wesley Netten (W.Netten@dynamojeugdwerk.nl)

DONDERDAG
15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven
Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
15.15-16.45 uur Jc Todo Best
Rik Konings (R.Konings@lumenswerkt.nl)

ZATERDAG
14.00-17.00 uur De Jonge Onderzoekers
Lindenlaan