Waar zijn de Tech Playgrounds? En wie kan ik bereiken om me aan te melden of voor verdere vragen? 

MAANDAG
15.30-17.00 uur JC Stairway Drents Dorp - Stephan Bogdanski (s.bogdanski@dynamojeugdwerk.nl)

DINSDAG
15.00-17.00 uur JC De Toeloop Doornakkers - Lonneke van Lieshout (l.v.lieshout@dynamojeugdwerk.nl)
15.00 - 16.30 uur JC De Uitwijk - Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl) (vanaf 23 mei) 
16.00-17.30 uur Het Klooster Waalre -  Majid Agarbi (m.agarbi@dynamojeugdwerk.nl)

WOENSDAG
13.30-15.00 uur Philips Speeltuin Woensel Zuid - Saskia Bisschop (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl) (stopt per 23 mei)
13.30-15.00 uur Philips Speeltuin Woensel Zuid - Saskia Bisschop (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-16.30 uur Vakcollege Eindhoven Stratum - Renee Lentjes (r.lentjes@dynamojeugdwerk.nl) (start op 6 juni t/m 11 juli) Let op! Vanaf 10 jaar.
15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink
15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - Matthijs Olthuis (techplayground@ggze.nl

DONDERDAG
15.15-16.45 uur JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)
18.48-21.00 uur De Jonge Onderzoekers (gevorderden) - Strijp - Stephan Bogdanski (s.bogdanski@dynamojeugdwerk.nl)

Binnenkort open: ‘t Slot - Gestel - Wesley Netten (w.netten@dynamojeugdwerk.nl) 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.