Waar zijn de Tech Playgrounds? En wie kan ik bereiken om me aan te melden of voor verdere vragen? 

MAANDAG
15.30-17.00 uur  JC Kattenpult - Bergeijk  Niek Lensen (N.Lensen@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-17.00 uur Vakcollege Eindhoven Stratum lokaal v3.2 in Stratum - Simon Leijen (s.leijen@dynamojeugdwerk.nl

DINSDAG
15.00-17.00 uur BS de Driesprong - Doornakkers - ntb
15.00-16.30 uur Jc De Uitwijk - Saskia Bisschop-Vet (s.bisschop@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-17.00 uur Jc 'T Slot - Hicham Akel (H.Akel@dynamojeugdwerk.nl)
18.30-20.30 uur HQ Lindenlaan - Vrijwilligersavond - Rik Nijssen (R.Nijssen@dynamojeugdwerk.nl

WOENSDAG
15.00-17.30 uur HQ Lindenlaan Strijp - Renee Lentjes - (r.Lentjes@dynamojeugdwerk.nl)
15.00-17.00 uur Speelpark De Splinter Woensel Noord - Bas van Wielink (b.v.wielink@speelparkdesplinter.nl)
15.30-17.30 uur Jongerenpunt Landgoed De Grote Beek - (techplayground@ggze.nl

DONDERDAG
15.15-16.45 uur 
JC De Hangar Meerhoven - Rik Nijssen (r.nijssen@dynamojeugdwerk.nl)

 

 

Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.