SMW.jpg

Opzoek naar de School Maatschappelijk Werker van jouw opleiding of school? Bekijk ze allemaal hier beneden. 

Jeugdwerkers

Annemieke Kok aangepast
Augustinianum
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
CHC Frits Philips MAVO
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
CHC Olympia
Ilse de Jongh
j.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27349214
CHC Rachmaninowlaan
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
Helder
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
Daan Verbaan 050
Internationale School
Daan Verbaan
d.verbaan@dynamojeugdwerk.nl
06-5180093
Lorensz Casimir
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
Ledje Hegt 587
MBO de Rooi Pannen Horeca
Ledje Hegt
l.hegt@lumenswerkt.nl
06-52635177
Ledje Hegt 587
MBO de Rooi Pannen Toerisme
Ledje Hegt
l.hegt@lumenswerkt.nl
06-52635177
MBO Helicon
Kirsten Kengen
k.kengen@lumenswerkt.nl
06-48495530
Kirsten Kengen 412
MBO Sint Lucas
Kirsten Kengen
k.kengen@lumenswerkt.nl
06-48495530
Montessori
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
Annemieke Kok aangepast2
Novalis
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
PC Aloysius
Truus v/d Sande
t.vd.sande@lumenswerkt.nl
06-48495528 (Truus)
PC Anton Schellens
Ilse de Jongh
j.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27349214
Doortje Sprangers 033
PC Eckart
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06-48430869
Claudia Kuijpers 738
PC Praktijkschool
Claudia Kuijpers
c.kuijpers@lumenswerkt.nl
06 27349214
PC St.Joris
Truus van de Sande
t.vd.sande@lumenswerkt.nl
06-48495528
PC Vakcollege
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
PC van Maerlant
Annelies Verschuuren
a.verschuuren@lumenswerkt.nl
06-15957491
Angelika Schmitz 201
Regenboog
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Claudia Kuijpers 738
Stedelijk College Henegouwenlaan
Claudia Kuijpers
c.kuijpers@lumenswerkt.nl
06-27349214
Angelika Schmitz 201
Stercollege
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Wendy Aarts 384
Summa Artiest en Welzijn
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-10807177
Kim bewerkt2
Summa Artiest en Welzijn
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
Ilse Vingerhoets 101
Summa Bouwen en Wonen
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Ilse Vingerhoets 101
Summa Bouwkunde & Bouwtechniek
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Brood en Banket
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Kim bewerkt
Summa Business en Summa Fashion
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
Kim bewerkt3
Summa Business Ondernemerschap en Marketing
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-52635931
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Business Ondernemerschap en Marketing
Tamara vd Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06–15957511
Ilse Vingerhoets 101
Summa Creatief vakmanschap
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Doortje Sprangers 033
Summa Elektrotechniek
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06 484 30 869
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Facilitair Dienstverlening
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Wendy Aarts 384
Summa Handel en Mode
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-10807177
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Horeca
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Ilse Vingerhoets 101
Summa Hout, Meubel en Interieur
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Doortje Sprangers 033
Summa ICT
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06-48430869
Doortje Sprangers 033
Summa Installatie Techniek
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06 484 30 869
Summa Lab-, Milieu- en Procestechniek
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
Annemieke Kok aangepast3
Summa Plus
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Toerisme, sport en veiligheid
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Kim bewerkt4
Summa Transport & Logistiek
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
Wendy Aarts 384
Summa Uiterlijke Verzorging
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-48379107
Summa Werktuigbouwkunde
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
Summa Zakelijke dienstverlening
Ilse de Jongh
i.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27329484
Marleen van de Camp 719
Summa Zorg en Summa Maatschappij en Gezondheid
Marleen van de Camp (Project Studerende Moeders)
m.v.d.camp@lumenswerkt.nl
06-27329475
Angelika Schmitz 201
Tariq
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Daan Verbaan 050
Trinoom
Daan Verbaan
d.verbaan@lumenswerkt.nl
06-5180093
VMBO de Rooi Pannen
Annelies Verschuuren
a.verschuuren@lumenswerkt.nl
06-15957491
VMBO Helicon
Nellie Hoeben
n.hoeben@lumenswerkt.nl
06-48379130
VMBO Sint Lucas
Nellie Hoeben
n.hoeben@lumenswerkt.nl
06-48379130
VMBO Stedelijk College Avignonlaan
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
Ilse Vingerhoets 101
VMBO Stedelijk College Avignonlaan
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Vrije School Brabant
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
Wereldwijzer
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.