SMW.jpg

Opzoek naar de School Maatschappelijk Werker van jouw opleiding of school? Bekijk ze allemaal hier beneden. 

Jeugdwerkers

CroppedImage441441 geen
Augustinianum
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
CroppedImage441441 geen
CHC Frits Philips MAVO
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
CroppedImage441441 geen
CHC Olympia
Ilse de Jongh
j.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27349214
CroppedImage441441 geen
CHC Rachmaninowlaan
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
Willeke Chan Jong Chu van Rheenen 292
Evangelische basisschool
Willeke Chan Jong Chu - van Rheenen
w.v.rheenen@lumenswerkt.nl
06-27329474
CroppedImage441441 geen
Helder
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
Daan Verbaan 050
Internationale School
Daan Verbaan
d.verbaan@dynamojeugdwerk.nl
06-5180093
CroppedImage441441 geen
Lorensz Casimir
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
Ledje Hegt 587
MBO de Rooi Pannen Horeca
Ledje Hegt
l.hegt@lumenswerkt.nl
06-52635177
Ledje Hegt 587
MBO de Rooi Pannen Toerisme
Ledje Hegt
l.hegt@lumenswerkt.nl
06-52635177
CroppedImage441441 geen
MBO Helicon
Kirsten Kengen
k.kengen@lumenswerkt.nl
06-48495530
Kirsten Kengen 412
MBO Sint Lucas
Kirsten Kengen
k.kengen@lumenswerkt.nl
06-48495530
CroppedImage441441 geen
Montessori
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
CroppedImage441441 geen
Novalis
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
CroppedImage441441 geen
PC Aloysius
Truus v/d Sande
t.vd.sande@lumenswerkt.nl
06-48495528 (Truus)
CroppedImage441441 geen
PC Anton Schellens
Ilse de Jongh
j.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27349214
Doortje Sprangers 033
PC Eckart
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06-48430869
Claudia Kuijpers 738
PC Praktijkschool
Claudia Kuijpers
c.kuijpers@lumenswerkt.nl
06-27329484
CroppedImage441441 geen
PC St.Joris
Truus van de Sande
t.vd.sande@lumenswerkt.nl
06-48495528
CroppedImage441441 geen
PC Vakcollege
Yildiz Dogan
y.dogan@lumenswerkt.nl
06-10807177
Annelies Verschuuren 240
PC van Maerlant
Annelies Verschuuren
a.verschuuren@lumenswerkt.nl
06-15957491
Angelika Schmitz 201
Regenboog
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Claudia Kuijpers 738
Stedelijk College Henegouwenlaan
Claudia Kuijpers
c.kuijpers@lumenswerkt.nl
06-27349214
Angelika Schmitz 201
Stercollege
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Wendy Aarts 384
Summa Artiest en Welzijn
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-10807177
CroppedImage441441 geen
Summa Artiest en Welzijn
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
CroppedImage441441 geen
Summa Automotive
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
Ilse Vingerhoets 101
Summa Bouwen en Wonen
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Ilse Vingerhoets 101
Summa Bouwkunde & Bouwtechniek
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Brood en Banket
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
CroppedImage441441 geen
Summa Business Ondernemerschap en Marketing
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-52635931
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Business Ondernemerschap en Marketing
Tamara vd Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06–15957511
Ilse Vingerhoets 101
Summa Creatief vakmanschap
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Marleen van de Camp 719
Summa de Zorgsector
Marleen van de Camp (projectleider)
m.vd.camp@lumenswerkt.nl
06-27329475
CroppedImage441441 geen
Summa Economie & Administratie
Doortje Sprangers & Ilse de Jongh
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06-48430869 & 06-27329484 (Ilse)
CroppedImage441441 geen
Summa Elektrotechniek
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Facilitair Dienstverlening
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Wendy Aarts 384
Summa Handel en Mode
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-10807177
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Horeca
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
Ilse Vingerhoets 101
Summa Hout, Meubel en Interieur
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
Doortje Sprangers 033
Summa ICT
Doortje Sprangers
d.sprangers@lumenswerkt.nl
06-48430869
CroppedImage441441 geen
Summa Installatie Techniek
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
CroppedImage441441 geen
Summa Lab-, Milieu- en Procestechniek
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
CroppedImage441441 geen
Summa School 23
Annemieke Kok
a.kok@lumenswerkt.nl
06-27329516
Tamara van de Kerkhof 093
Summa Toerisme, sport en veiligheid
Tamara van de Kerkhof
t.vd.kerkhof@lumenswerkt.nl
06-15957511
CroppedImage441441 geen
Summa Transport & Logistiek
Kim Baesjou
k.baesjou@lumenswerkt.nl
06-15957517
Wendy Aarts 384
Summa Uiterlijke Verzorging
Wendy Aarts
w.aarts@lumenswerkt.nl
06-48379107
CroppedImage441441 geen
Summa Werktuigbouwkunde
Boukje Lemmens
b.lemmens@lumenswerkt.nl
06-27329514
CroppedImage441441 geen
Summa Zakelijke dienstverlening
Ilse de Jongh
i.d.jongh@lumenswerkt.nl
06-27329484
Angelika Schmitz 201
Tariq
Angelica Schmitz
a.schmitz@lumenswerkt.nl
06-27858412
Daan Verbaan 050
Trinoom
Daan Verbaan
d.verbaan@lumenswerkt.nl
06-5180093
Annelies Verschuuren 240
VMBO de Rooi Pannen
Annelies Verschuuren
a.verschuuren@lumenswerkt.nl
06-15957491
CroppedImage441441 geen
VMBO Helicon
Nellie Hoeben
n.hoeben@lumenswerkt.nl
06-48379130
CroppedImage441441 geen
VMBO Sint Lucas
Nellie Hoeben
n.hoeben@lumenswerkt.nl
06-48379130
CroppedImage441441 geen
VMBO Stedelijk College Avignonlaan
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
Ilse Vingerhoets 101
VMBO Stedelijk College Avignonlaan
Ilse Vingerhoets
i.vingerhoets@lumenswerkt.nl
06-14320055
CroppedImage441441 geen
Vrije School Brabant
Patricia Bosman
p.bosman@lumenswerkt.nl
06-15957482
CroppedImage441441 geen
Wereldwijzer
Daphne Fuglistahler
d.fuglistahler@lumenswerkt.nl
06-52635738
Voor de beste werking van dynamojeugdwerk.nl wordt het toestaan van cookies aanbevolen
Wij gebruiken deze cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Daarnaast maken wij gebruik van Facebook, Twitter en Instagram, waarvoor het toestaan van cookies vereist is.